Strefa Architekta

SPOTKAJMY SIĘ W GMO STUDIO! 

Zapraszamy do współpracy architektówpracownie aranżacji wnętrz oraz biura architektoniczne . Dzięki naszej bogatej ofercie lamp oraz mebli będą mogli Państwo zrealizować wszystkie założenia projektowe oraz zapewnić swoim Klientom kompleksowe usługi.

Gwarantujemy najwyższe standardy obsługi oraz korzystne warunki współpracy.

Wszystkie szczegóły dotyczące zasad współpracy można uzyskać, kontaktując się bezpośrednio z pracownikami naszego salonu.

tel. 506 728 702
e-mail: projekty@gmostudio.pl

Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić projektantów wnętrz na spotkanie poświęcone markom, z którymi na co dzień współpracujemy.

Liczba miejsc ograniczona.
 
Zapisy trwają do 10 maja br.: e-mail:  projekty@gmostudio.pl, 
tel. 506 728 702
 
Spotkanie odbędzie się 18 maja br.  Start: godzina 12:00
 
Tym razem gościć będziemy:
 

AQForm to nagradzana polska marka, w której portfolio można znaleźć oprawy, które wykorzystywane są zarówno w przestrzeniach prywatnych jak i komercyjnych. Najwyższa jakość oraz mnogość rozwiązań pomogą dobrze oświetlić przestrzenie Waszych klientów.

 

JUNG Produkty i systemy tej firmy są cenione na całym świecie jako gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Różnorodny design sprawia, że wybór osprzętu elektrycznego staje się wręcz przyjemnością. Do tego te kolory serii Le Corbusier!

 

NICOLETTI HOME w tej firmie mistrzostwo rzemieślników z przeszłości łączy się z badaniem zawsze nowych linii i funkcji, aby oferować rozwiązania szyte na miarę dla każdej potrzeby i dla każdego środowiska. Te propozycje zobaczycie na naszej ekspozycji.

 

AQUACLEAN Wysoka jakość, bezpieczeństwo i satysfakcja to słowa najlepiej określające walory tkanin Aquaclean. Ogromny wybór wzorów i kolorów pozwala na dopasowanie mebla według swoich potrzeb. Koniec z plamami na meblach!