O nas - kim jesteśmy

Piękne wnętrza to nasza pasja

meeting-2284501_1920

Kim jesteśmy

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy z zamiłowania do lamp i mebli, postanowili stworzyć miejsce, w którym w idealny sposób łączą się te dwa światy.


Nasza wiedza i doświadczenie, pogłębiane przez wiele lat, pozwoliły na wyselekcjonowanie najlepszych marek i producentów, tak aby oferowane przez nas produkty w pełni spełniały oczekiwania naszych klientów.

GMO Studio to miejsce, w którym najważniejszy jest klient. Do każdego podchodzimy w inny nieszablonowy sposób, dzięki czemu nasi klienci wyposażyli już z nami niejeden dom. Realizujemy kompleksowe projekty, od doboru oświetlenia i mebli do montażu, dbając na każdym etapie o najwyższą jakość usług.

Czym się wyróżniamy?

✓ Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy doborze oświetlenia i mebli. Pomożemy Ci na każdym etapie urządzana wnętrz. Od pomysłu do realizacji!

✓ U nas nie musisz płacić od razu, możesz skorzystać z 10 rat 0%

✓ Jesteśmy jedynym na Śląsku salonem firmowym lamp marki AZzardo. 

✓ Potrzebujesz lamp na już? U nas nie musisz czekać. Tysiące lamp dostępnych od ręki!

✓ Kupując u nas oświetlenie, nie musisz martwić się szukaniem osoby do montażu. Zajmiemy się tym za Ciebie. Współpracujemy z fachowcami, którzy profesjonalnie zamontują lampy w Twoim domu. Zapewniamy szybkie terminy (nawet w 7 dni od odbioru lamp – o szczegóły zapytaj naszego doradcę).

✓ Przygotowujemy projekty wnętrz i kompleksowego oświetlenia.

✓ Spodobała Ci się u nas lampa, ale nie wiesz, czy będzie pasowała do Twojego wnętrza? Możesz ją wypożyczyć i sprawdzić, jak wkomponuje się w konkretną aranżację.

Wyposażymy dom Twoich marzeń!

poznaj ofertę