meble tapicerowane - aris concept

logo-bizzarto

Bizzarto to polska marka mebli tapicerowanych cechująca się innowacyjnością i perfekcją wykonania. Firma czerpie swoje korzenie z wieloletniej tradycji w produkcji mebli tapicerowanych ze Swarzędza. Idealnie łączy kunszt rzemiosła z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie wzornictwa i technologii produkcji.

W ofercie marki Bizzarto znajdują się meble tapicerowane do wnętrz jak i nietuzinkowe meble outdoor, przeznaczone do użytkowania w ogrodzie i na tarasie. Wszystkie proponowane produkty mogą być spersonalizowane w zakresie wymiarów dostosowanych do Twojego wnętrza. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości tkaniny z całego świata wyselekcjonowane przez najlepszych projektantów.

ARIS-logo

ARIS Concept to wyjątkowa i zupełnie nowa marka, która powstała w wyniku rozwoju istniejącej od 1981 roku firmy ARIS Mebel. Ćwierć wieku zdobywania wiedzy i doświadczenia w branży meblarskiej, pozwala mówić o ARIS Concept, jako o firmie z tradycjami. Dobór odpowiednich materiałów czy wykorzystanie komponentów trwałych i sprawdzonych, to tylko niektóre z atutów wpływających na dobrą jakość produktu ostatecznego, powstającego w całości w jednej firmie.

Zalety te są niewątpliwą korzyścią dla klienta, mogącego cieszyć się wieloletnim użytkowaniem nabytego produktu. Wszystkie oferowane przez ARIS Concept produkty powstały w autorskim studiu projektowym Ryszarda Włodarczyka. Są to meble nawiązujące stylem do ubiegłych epok, jak również i projekty nowoczesne, podążające za aktualnymi trendami. Szczególnie te drugie cechuje “modułowość”, która ułatwia komponowanie i eksponowanie ich w dowolnym wnętrzu.

Do budowy mebli użyto dobrych i trwałych materiałów – konstrukcje mebli to lite drewno, zaś tkaniny obiciowe to m. in. materiały obiciowe oraz skóra naturalna – wszystko najwyższej klasy jakościowej.