COLUMBUS - wyprzedaż

Narożnik modułowy Columbus BIZZARTO

Wyprzedaż ekskluzywnego narożnika Columbus z naszej ekspozycji. Mebel w stanie idealnym – zero śladów użytkowania. Wymiary: 415 x 325 x 95.

Cena promocyjna: 18 799 zł (cena katalogowa tego modelu: 25 765 zł).


Elegancki efektowny narożnik z kolekcji modułowej Columbus polskiej marki BIZZARTO. Wygodny i przyjemnie miękki mebel, idealny do stylowej strefy wypoczynku w salonie. Dużym atutem tej kolekcji jest możliwość zmiany ułożenia modułów lub ustawienia ich oddzielnie (elementy nie są połączone na stałe a na tzw. krokodylki). Zyskujemy więc możliwość łatwego i szybkiego przearanżowania salonu. Mebel jest niesamowicie wygodny dzięki temu, że poduszki oparciowe wypełnione są pierzem, a poduszki siedziskowe powstały z kompozycji pianek visco i wysokoelastycznej (tzw. sandwich).

Prezentowany model został wykonany w tkaninie FibreGuard z kolekcji KRONOS (kolor: marble) Tkanina jest łatwa w czyszczeniu. Posiada certyfikat OEKO-TEX®, który gwarantuje, że tkaniny FibreGuard zostały wyprodukowane bez użycia szkodliwych dla zdrowia ludzkiego i środowiska chemikaliów.

Faktura VAT i pełna gwarancja producenta 24 miesiące.

Narożnik można obejrzeć na żywo w naszym salonie w Gliwicach mieszczącym się w Galerii Wnętrz ReFORMA. Jesteśmy otwarci (od pon. do sob. 10.00 -19.00). Mebel można też zamówić zdalnie. Zapraszamy!