Matkowski Meble z litego drewna


Meble z kolekcji firmy Matkowski Meble to połączenie pięknego wzornictwa naturalne, najwyższej jakości materiały oraz wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Z połączenia wszystkich tych elementów powstały niesamowite i niepowtarzalne kolekcje mebli, cieszących się powodzeniem i zainteresowaniem wśród nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamiłowanie od drewna od czterdziestu lat pozwala tworzyć wyjątkowe kolekcje mebli, wśród których można znaleźć komody, witryny, szafki RTV a także stoły, krzesła i łóżka.


Kolekcja mebli LIFE piękno dębowego drewna zamknięte w wyjątkowych bryłach.

Life to kolekcja mebli wykonana w całości z drewna dębowego. Masywne solidne bryły połączone ze stalowymi nogami podkreślają piękno natury. W skład kolekcji wchodzi ponad 30 różnego rodzaju brył, dzięki czemu z łatwością można dostosować kształt i wymiar do własnych potrzeb. Kolekcja Life to  również ekologiczny olej użyty do wykończenia mebli,  który podkreśla ich naturalne pochodzenie.

Kolekcja Mystique jest wykonana z litego dębu dzikiego, zdecydowanie najciekawszego rodzaju drewna, ze względu na swój nieprzewidywalny rysunek, który w zdecydowany sposób podkreśla naturalne jego pochodzenie.

Mystique daje możliwość wyboru spośród kilku wybarwień: niepowtarzalną barwę w odcieniu orzecha, która sprosta oczekiwaniom tych, dla których zarówno kolor naturalny dębu, jak również popularne wenge są zbyt banalne,  dąb naturalny dla miłośników natury w dosłownym tego słowa znaczeniu i bardzo modny obecnie dąb bielony. Umiejętne zestawienie dębu dzikiego z przyciemnionym szkłem oraz niespotykane dotychczas na szufladach aplikacje z desek ciosanych, pozwoliło stworzyć meble nieco awangardowe.

ALVARA wyjątkowa kolekcja mebli z drewna.

Swoją wyjątkowość kolekcja Alvara zawdzięcza niezwykłemu rysunkowi pocienionego drewna z którego została wykonana.  Fronty kolekcji zostały wykonane z dębu z odzysku, dzięki prezentują się wyjątkowo w niemal każdym wnętrzu. Alvara to doskonałe połączenie pięknego drewna z nowoczesnym designem.

Kolekcja mebli LOVELL nawiązuje do stylistyki z lat 50. i 60. ubiegłego wieku.

Jest to kolekcja dla osób gustujących w meblach w stylu skandynawskim, który od zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Proste formy, ostre kolory, delikatne krągłości, a wszystko to na wysokich, smukłych nóżkach. Kolekcja mebli Novell to propozycja dla osób szukających rozwiązań ponadczasowych, a różnorodność form w połączeniu z pięknem naturalnego dębu pozwala stworzyć we wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy klimat.