Sofy

katalog aris concept okladka pllr5uc002pudyzoez9kli5626tc6srf0x2tlde0oc

ARIS Concept to wyjątkowa i zupełnie nowa marka, która powstała w wyniku rozwoju istniejącej od 1981 roku firmy ARIS Mebel. Ćwierć wieku zdobywania wiedzy i doświadczenia w branży meblarskiej, pozwala mówić o ARIS Concept, jako o firmie z tradycjami. Dobór odpowiednich materiałów czy wykorzystanie komponentów trwałych i sprawdzonych, to tylko niektóre z atutów wpływających na dobrą jakość produktu ostatecznego, powstającego w całości w jednej firmie.

Zalety te są niewątpliwą korzyścią dla klienta, mogącego cieszyć się wieloletnim użytkowaniem nabytego produktu. Wszystkie oferowane przez ARIS Concept produkty powstały w autorskim studiu projektowym Ryszarda Włodarczyka. Są to meble nawiązujące stylem do ubiegłych epok, jak również i projekty nowoczesne, podążające za aktualnymi trendami. Szczególnie te drugie cechuje “modułowość”, która ułatwia komponowanie i eksponowanie ich w dowolnym wnętrzu.

Do budowy mebli użyto dobrych i trwałych materiałów – konstrukcje mebli to lite drewno, zaś tkaniny obiciowe to m. in. materiały obiciowe oraz skóra naturalna – wszystko najwyższej klasy jakościowej.

logo nicoletti home
katalog nicoletti home okladka

NICOLETTI HOME to włoska marka wyjątkowych tapicerowanych mebli wypoczynkowych. Zdobywa uznanie klientów na całym świecie. Meble NICOLETTI HOME trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających. Wspaniale dopełniają wnętrza domowe, jak i komercyjne. 

Jak podkreślają twórcy marki, każdy, kto wybiera Nicoletti na całym świecie, ma świadomość, że usiądzie na sofie, która jest wynikiem autentycznej pasji, najwyższej dbałości o szczegóły i ciągłego poszukiwania właściwej równowagi między designem a komfortem.  

Rozbudowane modułowe kolekcje pozwalają na tworzenie spersonalizowanych mebli wypoczynkowych, które idealnie wkomponują się w wymarzoną aranżację. 

Narożniki, sofy i fotele NICOLETTI HOME można u nas zamówić w dowolnym kolorze. Proponujemy ogromny wybór doskonałej jakości tapicerek. Dzięki temu perfekcyjnie dopasujesz meble wypoczynkowe do swojego wnętrza.